Послуги дератизації Житомир, знищення гризунів, дератизація гризунів, як боротися з гризунами Житомир

Гризуни – переносники і резервуар збудників інфекції. Колективне тваринництво передбачає розміщення величезної кількості поголів'я на обмеженій території, що в свою чергу створює сприятливі умови для поширення щурів і мишей. Нерідко гризуни є переносниками інфекційних захворювань (наприклад, лістеріоз, лептоспіроз, сказ, туляремія, туберкульоз тощо). Як бачимо, знищення щурів і мишей в Житомирі – досить актуальна послуга.

Нехтування дератизаційними заходами у великих містах призводить до швидкого розмноження гризунів. Отже, відлякування та знищення гризунів – необхідні заходи по забезпеченню безпеки вашого майна і здоров'я. Наведені дані свідчать про те, що дератизація має величезне значення в комплексі заходів по боротьбі з інфекційними захворюваннями.

Дератизація – найкращий спосіб боротьби з гризунами

Багато хто задається питанням, як боротися з гризунами? Позбутися від гризунів – досить не просте завдання. Боротьба з гризунами в Житомирі може проводитись механічним, біологічним, хімічним і комбінованим способами. Варто відзначити, що найбільш простий і ефективний спосіб знищення гризунів – хімічний метод.

Хімічна дератизація гризунів проводиться за допомогою антикоагулянтів (зоокумарин, натрієва сіль зоокумарина, фентолацин, дифенацин) і швидкодіючих (фосфід цинку, фторацетат барію, норбормид, крисид, фторацетат натрію, арсенит натрію) препаратів. Дератизація приміщень в Житомирі може проводитися із застосуванням отруйних газів: вуглекислий газ, бромистий метил, сірчаний ангідрид. Боротьба з гризунами на дачі здійснюється за допомогою механічних пристроїв (пастки, капкани і т. д.).

Якщо вам набридло самостійно боротися з гризунами, тоді звертайтеся в нашу компанію, і ми виконаємо у встановлені терміни знищення мишей та щурів. Наш персонал – висококваліфіковані дератизатори і дезінсектори, що працюють відповідно до євростандартів і норм. Звертаючись в нашу організацію – захист від гризунів вам забезпечений. Вартість послуги дератизації представлена в прейскуранті.

 

Дератизація в Житомирі та Житомирській області:

Андрушівка, Баранівка, Бердичів, Брусилів, Хорошів (Володар-Волинськ), Романів, Ємільчине, Коростень, Коростишів, Лугини, Любар, Малин, Новоград-Волинський, Овруч, Олевськ, Попільня, Радомишль, Ружин, Пулини (Червоноармійськ), Черняхів, Чуднів