Фумігація Житомир, фумігація деревини складу в Житомирі

Літаючі, в тому числі, кровосмоктучі комахи доставляють чимало неприємностей людині, мало того, в інших випадках вони, поширюючи численні інфекції, істотно погіршують (аж до смертельного результату) здоров'я. Одним з ефективних способів боротьби з комахами є фумігація (Житомир надає такий вид послуг жителям міста та області). Заснована ж фумігація на газації або обкурюванні поверхонь специфічними речовинами.

Фактично фумігація являє собою один з варіантів дезінсекції. Обробці можуть бути піддані будь-які речі і продукти, фумігація деревини також входить в сферу компетенції наших фахівців. Звернувшись до пропонованих нашою компанією послуг, ви можете ефективно і надійно позбавитися від шкодячих здоров'ю комах і слідів їх діяльності.

Фумігація приміщень в Житомирі

Застосовується метод фумігації для боротьби з комахами в салонах і кузовах транспортних засобів, на скотних дворах, у книгосховищах і виробничих приміщеннях, на хлібопекарських підприємствах. Багатьом нашим клієнтам потрібно фумігація складу – цю послугу ми також пропонуємо замовити нашим фахівцям. Способи фумігації приміщень такі:

  • продування продуктової маси повітряним потоком – при цьому використовується специфічна вентиляційна установка;
  • зондування з використанням розміщених в бавовняні мішечків таблеток-фумігантів.

Для людини наші фуміганти не небезпечні, а гарантія на їх ефективність становить від трьох місяців до дванадцяти. Звернувшись до наших професіоналів по зазначеним на сторінці сайту номером телефону, ви дізнаєтеся про всі особливості майбутнього заходу і отримаєте відповіді на кожне питання, яке вас хвилює. Замовте фумігацію у нашої компанії і убезпечте себе від небезпечного сусідства з комахами.

 

Фумігація в Житомирі та Житомирській області:

Андрушівка, Баранівка, Бердичів, Брусилів, Хорошів (Володар-Волинськ), Романів, Ємільчине, Коростень, Коростишів, Лугини, Любар, Малин, Новоград-Волинський, Овруч, Олевськ, Попільня, Радомишль, Ружин, Пулини (Червоноармійськ), Черняхів, Чуднів