Дератизація знищення від пацюків в Житомирі, боротьба з щурами, як позбутися від щурів, пацюки боротьба Житомир

Наша компанія здійснює безпечне і найголовніше ефективне знищення щурів. Ми працюємо в Житомирі та Житомирській області (у житлових будинках, організаціях, на складах і підприємствах). Боротьба з пацюками проводиться першокласними фахівцями з використанням сучасного устаткування і високоефективних засобів для дератизації. На всі види здійснюваних послуг (дезінфекція, дезінсекція, дератизація) ми надаємо гарантію.

Пацюки завжди були ворогами людини, тому багато хто з нас замислюється про те, як позбутися від пацюків. В нашому регіоні найбільш поширені чорні і сірі пацюки. Вище представлені гризуни завдають не тільки великої матеріальної шкоди (прогризають дірки, псують продукти, підлоги, меблі тощо), але і нашому здоров'ю, адже щури дуже часто є переносниками багатьох інфекційних хвороб (туберкульоз, сальмонельоз, сказ, туляремія тощо). Потрібно відзначити, що дератизація (знищення щурів) має величезне значення в комплексі заходів по боротьбі з інфекційними захворюваннями. Дератизація щурів повинна здійснюватися професіоналами.

Знищення щурів в Житомирі

Для початку потрібно розібратися з методами дератизації. На сьогодні для того, щоб позбутися від щурів використовують три основні методи: механічний, біологічний, хімічний. Провести винищування щурів в домашніх умовах – досить не просте завдання, оскільки ці тварини дуже хитрі, витривалі і живучі. До того ж пацюки досить швидко адаптуються до отрутохімікатів, які використовуються в побуті. Якщо щур зіткнеться хоча б один раз з пасткою, то він буде обходити її стороною. В таких умовах механічна дератизація малоефективна. Тоді як боротися з щурами і як позбутися від щурів?

Максимально швидко і ефективно провести дератизацію зможуть лише професіонали. Весь комплекс здійснюваних робіт ми проводимо в кілька етапів:

  • візуальний огляд та обстеження об'єкта;
  • складання графіка на проведення дератизаційних заходів;
  • дератизація;
  • контроль якості проведення робіт.

Для того, щоб назавжди позбутися від докучливих шкідників вам всього лише необхідно звернутися в нашу організацію. Або набрати в пошуковику фразу «щури знищення в Житомирі» чи «як знищити щурів в Житомирі».

 

Знищення щурів в Житомирі та Житомирській області:

Андрушівка, Баранівка, Бердичів, Брусилів, Хорошів (Володар-Волинськ), Романів, Ємільчине, Коростень, Коростишів, Лугини, Любар, Малин, Новоград-Волинський, Овруч, Олевськ, Попільня, Радомишль, Ружин, Пулини (Червоноармійськ), Черняхів, Чуднів